Číslo účtu: 2800789803 / 2010
Majitel účtu: Junák - český skaut, středisko Vládi Tylšara Olomouc, z.s.
Název účtu: Junák - český skaut, středisko Vládi Tylšara Olomouc, z.s.

Stav k: 24.01.2020 Stav k: 24.02.2020 Suma příjmů Suma výdajů Suma celkem Běžný zůstatek
380 042,44 CZK 322 926,94 CZK 63 014,50 CZK -120 130,00 CZK -57 115,50 CZK 322 926,94 CZK

Datum Částka Typ Název protiúčtu Zpráva pro příjemce KS VS SS Poznámka
21.02.2020 980,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Mgr. Pudlová, Dominika
21.02.2020 1 020,00 CZK Bezhotovostní příjem MACKOVA SYLVA
Sebastien Macek oddil Slatinice
0 MACKOVA SYLVA
20.02.2020 980,00 CZK Okamžitá příchozí platba MIKULKOVÁ ŠÁRKA
Kompas - David Lukáš
MIKULKOVÁ ŠÁRKA
20.02.2020 1 494,00 CZK Bezhotovostní příjem OBER CZK
5300114721
0308 7200019330 5300114721 OBER CZK
19.02.2020 320,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Mgr. Drexler, Lukáš
Johana Drexlerová - Pampelišky - Ovečky: registrace + časopis
Johana Drexlerová - Pampelišky - Ovečky: registrace + časopis
19.02.2020 280,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Mgr. Drexler, Lukáš
Adam Drexler, Kompas
Adam Drexler, Kompas
19.02.2020 700,00 CZK Bezhotovostní příjem Společně pro děti o.
Kompas - Adam Drexler (Adam, 700,-)
Společně pro děti o.
19.02.2020 700,00 CZK Bezhotovostní příjem Společně pro děti o.
Johana Drexlerová - Pampelišky - Ovečky: registrace (Johanka, 700,-)
Společně pro děti o.
19.02.2020 980,00 CZK Bezhotovostní příjem ALENA DANKOVA
KOMPAS - JAKUB DANĚK
ALENA DANKOVA
18.02.2020 -1 129,00 CZK Okamžitá odchozí platba 1 Klára S
18.02.2020 365,00 CZK Okamžitá příchozí platba Jiří Tomek
JulieTomkova slatinice
0000 Jiří Tomek
18.02.2020 500,00 CZK Bezhotovostní příjem SALEK JAKUB
Jakub Salek - Vlcata
0 SALEK JAKUB
17.02.2020 980,00 CZK Bezhotovostní příjem DVORSKÝ JAN
Dominika Dvorská - Pampelišky
0000 0 0 DVORSKÝ JAN
17.02.2020 -91 330,00 CZK Platba převodem uvnitř banky 71208 registrace
16.02.2020 500,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Polepilová, Eliška
Eliška Polepilová - Slunečnice
Eliška Polepilová - Slunečnice
15.02.2020 365,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Tomková, Kateřina
Kateřina Tomková - Slatinice
Kateřina Tomková - Slatinice
15.02.2020 -880,00 CZK Bezhotovostní platba 1200005392 Mozartova Elektřina
15.02.2020 -1 620,00 CZK Bezhotovostní platba 1200005434 Purkyňova elektřina
15.02.2020 -320,00 CZK Bezhotovostní platba 1200005435 elektřina Polívkova
14.02.2020 2 505,00 CZK Bezhotovostní příjem PAVEL STEFAN
JOHANA ŠTEFANOVÁ, ANNA ŠTEFANOVÁ, ŠTĚPÁNKA ŠTEFANOVÁ, LUDMILA ŠTEFANOVÁ, SENIČKA POMNĚNKY
PAVEL STEFAN
13.02.2020 -1 509,00 CZK Bezhotovostní platba
Nájem klubovny vlčat - Mozartova
30098315 Nájem klubovny vlčat - Mozartova
13.02.2020 -511,00 CZK Bezhotovostní platba
Nájem klubovna skautek
920186 Nájem klubovna skautek
12.02.2020 980,00 CZK Bezhotovostní příjem Marcela Koupilová
Kompas Florian Koupil, registrace
702216064 Marcela Koupilová
11.02.2020 980,00 CZK Okamžitá příchozí platba Vepřková Jarmila
Marie Vepřková odd.Slunečnice
0000 Vepřková Jarmila
11.02.2020 980,00 CZK Bezhotovostní příjem KRIKELOVÁ EVA
Ester Krikelová-pomněnky
0000 0 0 KRIKELOVÁ EVA
11.02.2020 2 040,00 CZK Bezhotovostní příjem STEJSKALOVÁ KRISTÝNA
Stanislav Stejskal- Pomněnky, Vojtěch Stejskal- Pomněnky, Senička
0000 0 0 STEJSKALOVÁ KRISTÝNA
11.02.2020 -1 020,00 CZK Bezhotovostní platba 7200019330 Polívkova plyn
11.02.2020 500,00 CZK Bezhotovostní příjem KOPP MICHAEL
Leona Koppova - SKAUT poplatek za registraci
0 KOPP MICHAEL
10.02.2020 980,00 CZK Bezhotovostní příjem Hubáčková Jana
Zdenek Hubacek, Pomnenky Senicka
0000 Hubáčková Jana
10.02.2020 500,00 CZK Bezhotovostní příjem SKOPAL LUKÁŠ
Lukáš Skopal / Kacar - 18. Pomněnky
0000 0 0 SKOPAL LUKÁŠ
10.02.2020 500,00 CZK Bezhotovostní příjem FRIEDLOVA MARTINA
Klara E. Friedlova reg.poplatek
0 FRIEDLOVA MARTINA
09.02.2020 1 200,00 CZK Okamžitá příchozí platba Mgr. Zita Kotková
Pampelišky, Zita Marie Kotková, registrace + časopis:)
Mgr. Zita Kotková
08.02.2020 500,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Müllerová, Veronika
Amy Müllerová- Pampelišky
Amy Müllerová- Pampelišky
05.02.2020 580,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Jemelka, František
Anežka Jemelková - pampelišky
Anežka Jemelková - pampelišky
05.02.2020 540,00 CZK Bezhotovostní příjem STEINEROVÁ ELENA
Markéta Steinerová - 2.oddíl Benjamínků
0000 0 0 STEINEROVÁ ELENA
04.02.2020 580,00 CZK Okamžitá příchozí platba BÁRTOVÁ HELENA
Platba registrace, Helena Bártova.
BÁRTOVÁ HELENA
04.02.2020 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Lucie Janečková
Vít Janeček 18. oddíl Pomněnky Senička
Lucie Janečková
03.02.2020 -4 705,00 CZK Okamžitá odchozí platba 110200124 nášivky Senička
03.02.2020 325,50 CZK Platba převodem uvnitř banky Občanské sdružení Kamenec Ostrava
dobropis středisko Vládi Tylšara
0308 dobropis středisko Vládi Tylšara
03.02.2020 1 040,00 CZK Okamžitá příchozí platba Vykopalová Jana,Mgr.
Vykopalová Eva- Benjamínci, Barbora
0000 Vykopalová Jana,Mgr.
31.01.2020 500,00 CZK Okamžitá příchozí platba Ing. Milan Barot
Kateřina Barotová Slunečnice
Ing. Milan Barot
31.01.2020 1 020,00 CZK Bezhotovostní příjem STROBL JIRI 0 STROBL JIRI
31.01.2020 500,00 CZK Bezhotovostní příjem LOSSE STANISLAV
Losse Martin,I.Smecka vlcat Olomouc
0 LOSSE STANISLAV
31.01.2020 1 020,00 CZK Bezhotovostní příjem Lalinský Ján
Veronika Lalinská oddíl Slatinice
0308 Lalinský Ján
31.01.2020 980,00 CZK Bezhotovostní příjem Lalinský Ján
Daniel Lalinský Oddíl Slatinice
0307 Lalinský Ján
29.01.2020 -15 551,00 CZK Bezhotovostní platba 1 záloha ples stř
29.01.2020 -480,00 CZK Okamžitá odchozí platba přeplatek registrace
29.01.2020 1 000,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Cukr, Michal
registrace Cukrovi (rodrigo a neli) RK 14
registrace Cukrovi (rodrigo a neli) RK 14
29.01.2020 500,00 CZK Platba převodem uvnitř banky RNDr. Šnevajs, Ladislav
299 Laďa Šnevajs
299 Laďa Šnevajs
29.01.2020 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Petr Šimůnek
Goblin Roveri 14
Petr Šimůnek
28.01.2020 980,00 CZK Okamžitá příchozí platba Jiří Jabůrek
Mikuláš Jabůrek - 1.smečka vlčat
Jiří Jabůrek
28.01.2020 540,00 CZK Okamžitá příchozí platba Jurníček Tomáš
Tomáš Jurníček 18. oddíl Pomněnky S
0000 Jurníček Tomáš
28.01.2020 3 000,00 CZK Bezhotovostní příjem MARIE KLUCKOVA
KLUČKOVI - VLČATA, SVĚTLUŠKY, KOMPAS
MARIE KLUCKOVA
28.01.2020 500,00 CZK Bezhotovostní příjem BREZINA IVO
Jan Brezina Kovboj - Vlcata
0 BREZINA IVO
28.01.2020 500,00 CZK Bezhotovostní příjem BURGETOVA ANNA
Jindrich Burget - Slatinice
0 BURGETOVA ANNA
28.01.2020 980,00 CZK Bezhotovostní příjem JANA BROZDOVA
KOMPAS - ADAM BROZDA
JANA BROZDOVA
27.01.2020 500,00 CZK Okamžitá příchozí platba Sekaninová Ludmila
Ludmila Sekaninová Pomněnky Senička
0000 071156 Sekaninová Ludmila
27.01.2020 500,00 CZK Bezhotovostní příjem PODHORA MARTIN
Martin Podhora - Vlcata
0 PODHORA MARTIN
27.01.2020 1 020,00 CZK Bezhotovostní příjem FRIEDLOVA MARTINA
Ondrej Friedl - Vlcata
100802 FRIEDLOVA MARTINA
27.01.2020 980,00 CZK Bezhotovostní příjem STANKO IVAN
Jindrich stanko 1. Smecka vlcat
0 STANKO IVAN
27.01.2020 1 020,00 CZK Bezhotovostní příjem OLIVOVÁ LENKA
Maxmilián Oliva - Vlčata
OLIVOVÁ LENKA
27.01.2020 980,00 CZK Bezhotovostní příjem JAN KVAPIL
ANEZKA KVAPILOVA SLUNECNICE
8 JAN KVAPIL
27.01.2020 500,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Bc. Lachman, František
František Lachman: registrace Kompas 2020
8 František Lachman: registrace Kompas 2020
27.01.2020 2 040,00 CZK Bezhotovostní příjem KUCEROVA JARMILA
Petr Kucera, Bobri, Kompas +Marketa Kucerova, Mravenci, Slunecn
0 KUCEROVA JARMILA
27.01.2020 1 020,00 CZK Bezhotovostní příjem KLÍMA JOSEF
Vojta von Klíma, Malý Vlk
0000 0 0 KLÍMA JOSEF
27.01.2020 540,00 CZK Bezhotovostní příjem SKOPAL JAN
Jan Skopal (Pomněnky Senička)
0000 0 0 SKOPAL JAN
27.01.2020 500,00 CZK Bezhotovostní příjem LUKES JAN
Pavla Grune OS802
0 LUKES JAN
26.01.2020 1 080,00 CZK Okamžitá příchozí platba Soubusta Jan
Kateřina Soubustová Martin Soubusta
0000 Soubusta Jan
26.01.2020 980,00 CZK Okamžitá příchozí platba Soubusta Jan
KOMPAS LUKÁŠ SOUBUSTA
0000 Soubusta Jan
26.01.2020 1 960,00 CZK Okamžitá příchozí platba Návrat Jan
Anna+Ludmila Návratovy, Slunečnice
0000 Návrat Jan
26.01.2020 -1 075,00 CZK Platba převodem uvnitř banky 198735 senička
24.01.2020 1 020,00 CZK Bezhotovostní příjem HELENA ZAMPACHOVA
KATKA ŽAMPACHOVÁ - 18. ODDÍL POMNĚNKY SENIČKA
HELENA ZAMPACHOVA
24.01.2020 540,00 CZK Bezhotovostní příjem HELENA ZAMPACHOVA
PETR ŽAMPACH - 18. ODDÍL POMNĚNKY SENIČKA
HELENA ZAMPACHOVA
24.01.2020 980,00 CZK Bezhotovostní příjem Lucie Janečková
Anna Janečková, 18. oddíl PomněnkySenička
Lucie Janečková
24.01.2020 1 020,00 CZK Bezhotovostní příjem Michal Pokorný
Nela Pokorná- Slunečnice +časopis
Michal Pokorný
24.01.2020 980,00 CZK Okamžitá příchozí platba Mgr. Dagmar Žůrková
KOMPAS David Kristián Žůrek
Mgr. Dagmar Žůrková
24.01.2020 2 940,00 CZK Bezhotovostní příjem SMEKAL TOMAS
Smekalovi Petr a Ondrej-1.sm.vlcatSmekalova Karolina - Slunecnice
0 SMEKAL TOMAS
24.01.2020 1 020,00 CZK Bezhotovostní příjem ZATLOUKAL PAVEL
Jan Zatloukal - Pomnenky Senicka
0 ZATLOUKAL PAVEL
24.01.2020 1 020,00 CZK Bezhotovostní příjem ZATLOUKAL PAVEL
Lucie Zatloukalova-Pomnenky Senicka
0 ZATLOUKAL PAVEL
24.01.2020 980,00 CZK Bezhotovostní příjem HAMPLOVA ILONA
Kompas- Jonas Hampl
0 HAMPLOVA ILONA
24.01.2020 980,00 CZK Bezhotovostní příjem HAMPLOVA ILONA
Kompas- Jan Hampl
0 HAMPLOVA ILONA