Číslo účtu: 2701005938 / 2010
Majitel účtu: Rada rodičů při SPŠ v Ostravě 1, Kratochvílova ul., z.s.
Název účtu: Rada rodičů při SPŠ v Ostravě 1, Kratochvílova ul., z.s.

Stav k: 13.10.2019 Stav k: 13.11.2019 Suma příjmů Suma výdajů Suma celkem Běžný zůstatek
126 202,86 CZK 155 402,86 CZK 64 700,00 CZK -35 500,00 CZK 29 200,00 CZK 155 402,86 CZK

Datum Částka Typ Název protiúčtu Zpráva pro příjemce KS VS SS Poznámka
12.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem VASICEK PAVEL
Vasicek Jakub, E3A
20192020 VASICEK PAVEL
12.11.2019 300,00 CZK Bezhotovostní příjem KUDLACEK MARTIN
Kudlacek Kristian, E1A
20192020 KUDLACEK MARTIN
12.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Miková Alena
Mik Ondřej, E1A
0000 20192020 Miková Alena
11.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Darina Knotová
Toman Antonin I2B
20192020 Darina Knotová
11.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Dagmar Pachová
Pach Adam I2A
20192020 Dagmar Pachová
11.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem KASIARAS EVANGELOS
Kasiaras Nikolas, E2B
20192020 KASIARAS EVANGELOS
11.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Kopčil Emil,Ing.
Grondolský Radek I3C
0000 20192020 Kopčil Emil,Ing.
10.11.2019 500,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Schmitová, Petra
Dominik Schmit E3B
20192020 Dominik Schmit E3B
08.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Zajacová Martina 0000 20192020 Zajacová Martina
08.11.2019 400,00 CZK Bezhotovostní příjem RENATA KUDELOVA
KONEČNÝ MATĚJ_I4.A
20192020 RENATA KUDELOVA
08.11.2019 -500,00 CZK Bezhotovostní platba
SPŠEI vrácení příspěvku
vrácení peněžitého příspěvku Holečkovi I1C
08.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Šíma Ladislav,Ing.
Šíma Petr I3c
0000 20192020 Šíma Ladislav,Ing.
08.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem SLISCHKA KAMIL
Tomáš Slischka IVA
0000 20192020 0 SLISCHKA KAMIL
08.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem KUČEROVÁ RENÁTA
Vojtěch Kučera E3.A
0000 20192020 0 KUČEROVÁ RENÁTA
08.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem FLAGAR ZDENEK
Flagar Zdenek E4A
20192020 FLAGAR ZDENEK
08.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem RADIM MORYS
MORYS ADAM, E2A
20192020 RADIM MORYS
07.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem NAVRATOVA RENATA
Tobias Navrat I1A
20172018 NAVRATOVA RENATA
07.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem ZAVRTAL PETR
Zavrtal Adam, I1C
0000 20192020 0 ZAVRTAL PETR
07.11.2019 400,00 CZK Bezhotovostní příjem Martin Kubánek
Jan Kubánek /E1A
0000 20192020 Martin Kubánek
07.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem TYLŠAROVÁ RENÁTA
Tylsar Jan E2A
0000 20192020 0 TYLŠAROVÁ RENÁTA
07.11.2019 200,00 CZK Bezhotovostní příjem BERNATKOVA JANA
Bernatek Vojtech+I1A
20192020 BERNATKOVA JANA
07.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem HNILICA JAN
Hnilica Lukas I2A
20192020 HNILICA JAN
07.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Wildmann Petr,Ing.
Wildmann Jáchym E1A
0000 20192020 Wildmann Petr,Ing.
07.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Monika Kadlčíková
Kadlčík Kryštof - E2A
0000 20192020 Monika Kadlčíková
07.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Jana Mičková
Mička Jan, E3B
0558 20192020 Jana Mičková
06.11.2019 300,00 CZK Bezhotovostní příjem Dedek Vladimír,Ing.
Dedek Martin I3B
0000 20192020 Dedek Vladimír,Ing.
06.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem HADWIGEROVA EVA
Simon Hadwiger E1A
20192020 HADWIGEROVA EVA
06.11.2019 300,00 CZK Bezhotovostní příjem VESELKOVA RENATA
Jakub Salawa - E 4.B
20192020 VESELKOVA RENATA
06.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem JAN JANAK
JANÁK DENIS E1A
20192020 JAN JANAK
06.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Gabriela Hořínková
René Patrik Hořínek I4A
20192020 Gabriela Hořínková
06.11.2019 600,00 CZK Bezhotovostní příjem KOLASIN TOMAS
Kolasin Jan + 1EA
20192020 KOLASIN TOMAS
06.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem IVANA POLACHOVA
POLACH LUKÁŠ,I1C
20192020 IVANA POLACHOVA
05.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Mazalová Xenie
David Mazal I2A
0000 2019020 Mazalová Xenie
05.11.2019 400,00 CZK Bezhotovostní příjem Zálešáková Petra
Jakub Zálešák, E1A
0000 20192020 Zálešáková Petra
04.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem MUSIL DOBROSLAV
Musil Viktor E4a
0000 20192020 0 MUSIL DOBROSLAV
04.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem STANEK PETR
Ondrej Stanek 4E
20192020 STANEK PETR
04.11.2019 100,00 CZK Bezhotovostní příjem Kamila Vodičková
Vodičková Jana E3B
0000 20192020 Kamila Vodičková
04.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem DAVID STRACHOTA
STRACHOTA VOJTĚCH - E3.B
20192020 DAVID STRACHOTA
04.11.2019 300,00 CZK Bezhotovostní příjem DAGMAR NEJEDLA
NEJEDLÝ DAVID I2B
20192020 DAGMAR NEJEDLA
04.11.2019 500,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Zeidlerová, Petra
Cigánek Jan, E1A
0558 20192020 Cigánek Jan, E1A
04.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Butora Peter,Ing.
Peter Butora / 1.A
0000 20192020 Butora Peter,Ing.
04.11.2019 300,00 CZK Bezhotovostní příjem PIŠŤÁČEK JIŘÍ
Pistacek Michal I2.B
0000 20192020 0 PIŠŤÁČEK JIŘÍ
04.11.2019 300,00 CZK Bezhotovostní příjem ČERNÍK JAN
Černík Jakub, I2C
20192020 ČERNÍK JAN
04.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem VESELKOVA RENATA
Jan Salawa - I 1.A
20192020 VESELKOVA RENATA
04.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Ramiková Jana
Ramik Jan E2B
0000 20192020 Ramiková Jana
04.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Čavrnoch Roman
Čavrnoch Kryštof I1A
0000 20192020 Čavrnoch Roman
04.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Wodecki Jiří
Wodecki Jakub I2B
0000 20192020 Wodecki Jiří
03.11.2019 700,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Ing. Szczepańska, Jana
Górecki Adam I3B
20192020 Górecki Adam I3B
01.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem VIT OBDRZALEK
OBDRŽÁLEK VOJTĚCH E3A
0308 20192020 VIT OBDRZALEK
01.11.2019 500,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Ciompa, Radim
Ciompa Jiří E4B
20192020 Ciompa Jiří E4B
01.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem KRÁSNÁ JARMILA
Krásný Daniel I1B
20192020 KRÁSNÁ JARMILA
01.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem PRASEK KAREL
Šimon Prasek E4B
0308 20192020 0 PRASEK KAREL
01.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem JAN KROPACEK
KROPACEK JAKUB, I1A
20192020 JAN KROPACEK
01.11.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem RADIM HRIVNAC
HŘIVNÁČ MATĚJ TŘÍDA E3A
20192020 RADIM HRIVNAC
31.10.2019 500,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Rybáčková, Blanka
Rybáček Tomáš E4B
Rybáček Tomáš E4B
31.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem SKUTA RADOMIL
Skuta Michal I4A
20192020 SKUTA RADOMIL
31.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Ocelková Vladimíra
SRPŠ
0000 Ocelková Vladimíra
30.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem JANASKOVA MARTA
Janasek Ondrej I3A
20192020 JANASKOVA MARTA
30.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem MARTIN SCHMIDT
SCHMIDT MICHAL I2B
20192020 MARTIN SCHMIDT
30.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Martin Hořčica
Hořčice Martin E4A
0308 20192020 Martin Hořčica
29.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Monika Kozarová
Michal Kozar, I1C
0000 20192020 Monika Kozarová
29.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem VYPLEL VLASTIMIL
Vyplel Matej I2C
20192020 VYPLEL VLASTIMIL
29.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Slončík Petr
finanční příspěvek
0000 20192020 Slončík Petr
26.10.2019 -15 000,00 CZK Karetní transakce
Výběr z bankomatu: PHARRO, NÁDRAŽNÍ 39, OSTRAVA, 702 00, CZ, dne 25.10.2019, částka 15000.00 CZK
8393 Výběr z bankomatu: PHARRO, NÁDRAŽNÍ 39, OSTRAVA, 702 00, CZ, dne 25.10.2019, částka 15000.00 CZK
25.10.2019 200,00 CZK Bezhotovostní příjem Výtisková Soňa 0000 20192020 Výtisková Soňa
25.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Martin Otipka
Matěj Otipka E3A
0000 20192020 Martin Otipka
25.10.2019 200,00 CZK Bezhotovostní příjem UHRADA DO JPU
Lukas Mitura E3AZ 282559047/0300
0968 20192020 UHRADA DO JPU
25.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem ŠINDELKOVÁ PETRA
Šindelka Jakub E3A
0000 20192020 0 ŠINDELKOVÁ PETRA
25.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Vladyka Patrik
Vladyka Adam E4B
0000 20192020 Vladyka Patrik
25.10.2019 -20 000,00 CZK Karetní transakce
Výběr z bankomatu: PHARRO, NÁDRAŽNÍ 39, OSTRAVA, 702 00, CZ, dne 24.10.2019, částka 20000.00 CZK
8393 Výběr z bankomatu: PHARRO, NÁDRAŽNÍ 39, OSTRAVA, 702 00, CZ, dne 24.10.2019, částka 20000.00 CZK
25.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Malinová Lucie
Balcar Petr I1B
0000 20192020 Malinová Lucie
25.10.2019 100,00 CZK Bezhotovostní příjem Zatyková Iveta
Michal Zatyko 4 A
0000 Zatyková Iveta
24.10.2019 500,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Ing. Lukavec, Jaroslav
Adam Lukavec, I1B
20192020 Adam Lukavec, I1B
24.10.2019 600,00 CZK Bezhotovostní příjem SIUDA BOHDAN
Siuda Vojtech+E2B
20192020 SIUDA BOHDAN
24.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Monika Macurová
Macura Vojtěch, E3B
0000 20192020 Monika Macurová
24.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Petr Moravec
Moravec Daniel E1A
20192020 Petr Moravec
24.10.2019 400,00 CZK Bezhotovostní příjem KOŘÍNEK PETR 0000 20192020 0 KOŘÍNEK PETR
24.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Jiří Kopec
Adam Kopec I2B
20192020 Jiří Kopec
24.10.2019 200,00 CZK Bezhotovostní příjem LUDEK KUDELA
KUDĚLA RICHARD I3A
20192020 LUDEK KUDELA
23.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Pivka Marek
Pivka Dominik I1A
0000 20192020 Pivka Marek
23.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Dalibor Fanfara
Fanfara Ondřej E4A
0000 20192020 Dalibor Fanfara
23.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem LATKOVA LUCIE
Latka Tomas I2B
20192020 LATKOVA LUCIE
23.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Waldrová Marta
Walder Patrik E3B
0000 20192020 Waldrová Marta
23.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem DEMLOVA JULIE
Demel Vojtech, E4B
20192020 DEMLOVA JULIE
23.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem MINAROVA JIRINA
Minarova Zuzana I1B
20192020 MINAROVA JIRINA
23.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Kučera Marek
Kučera Tomáš I2B (Mgr.Vladimíra Helsteinová)
0000 20192020 Kučera Marek
23.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Hrabcová Irena
Jan Hrabec I2C
0000 20192020 Hrabcová Irena
22.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem HRADILOVA IVETA
Vladimir Hradil I1B
20192020 HRADILOVA IVETA
22.10.2019 500,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Ing. Adamus, Radomír
Adamus Kryštof E4A
20192020 Adamus Kryštof E4A
22.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Tronczyk Petr,Ing.
Tronczyk Petr, E3a
0000 20192020 Tronczyk Petr,Ing.
22.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem SVAČINOVÁ GABRIELA
Jarčík Matyáš E3B
0558 20192020 SVAČINOVÁ GABRIELA
22.10.2019 500,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Ing. Rubeš, Jiří
Rubeš Vojtěch E3A
20192020 Rubeš Vojtěch E3A
22.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem MARKETA HORKELOVA
HORKEL JAKUB E3B
20192020 MARKETA HORKELOVA
22.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Iveta Duží
Duží Patrik 2EA
0308 20192020 Iveta Duží
22.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem JANŠTA PAVEL
Kiss Daniel / E3A
0000 20192020 0 JANŠTA PAVEL
22.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem HALVA DAVID
Halva Dan, E2B
0000 20192020 0 HALVA DAVID
22.10.2019 300,00 CZK Bezhotovostní příjem Ritzková Petra
Ritzka Ondřej I3A
0558 20192020 20192020 Ritzková Petra
22.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Bestová Jarmila
Besta Vojtěch, I2B
0000 20192020 Bestová Jarmila
22.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Martina Havelková
Havelka Jakub Informatika 1.B
20192020 Martina Havelková
21.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Monika Holaňová
Holan Adam I4C
0308 20192020 Monika Holaňová
21.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Ševeček Jiří,Mgr.
Ševecek Jiří,I1B
0000 20192020 Ševeček Jiří,Mgr.
21.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Holeček Jiří
Holečková Tereza I1C
0000 20192020 Holeček Jiří
21.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem NEMCIKOVA JAROSLAVA
Nemcik Richard E3.A
20192020 NEMCIKOVA JAROSLAVA
21.10.2019 300,00 CZK Bezhotovostní příjem Jiří Hrdina
Hrdina David,E1A
0000 20192020 Jiří Hrdina
21.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Renáta Klišová
Kliš Daniel, I2C
0000 20192020 Renáta Klišová
21.10.2019 1 000,00 CZK Bezhotovostní příjem HRSTKA MIROSLAV HRSTKA MIROSLAV
21.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem PAVEL KORENEK
FINANCNI PRISPEVEK SPOLKU RADY RODICU PRI SPSEI KRATOCHVILOVA 2019 2020
20192020 PAVEL KORENEK
21.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem MARTIN DUTKO
DUTKO MATĚJ - I2B
20192020 MARTIN DUTKO
21.10.2019 300,00 CZK Bezhotovostní příjem Jiří Bill
Bill Matěj - E2A
20192020 Jiří Bill
21.10.2019 300,00 CZK Bezhotovostní příjem DEMLOVÁ IVANA
Demel Daniel, I3A
0000 20192020 0 DEMLOVÁ IVANA
21.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem CHOLEVÍK MICHAL
Cholevík Vojtěch I1B
20192020 CHOLEVÍK MICHAL
21.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Schneider Pavel
Schneider Vojtěch E2A
0000 20192020 Schneider Pavel
21.10.2019 200,00 CZK Bezhotovostní příjem Mokošová Andrea
Vojtěch Mokoš I4C
0000 20192020 Mokošová Andrea
21.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Trávníčková Marcela
Trávníček Richard E2B
20192020 Trávníčková Marcela
20.10.2019 500,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Fanfrla, Pavel
Fanfrla David , E3B
20192020 Fanfrla David , E3B
18.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem JANECEK PETER
Janecek Lukas E3B
20192020 JANECEK PETER
18.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Kučera Radim
Kučera Tomáš I2C
0000 20192020 Kučera Radim
18.10.2019 100,00 CZK Bezhotovostní příjem Ondřej Slezák
Slezák Ondřej I4C
0000 20192020 Ondřej Slezák
18.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem SARKA HRNKOVA
HRNKO LUKÁŠ, I4C
20192020 SARKA HRNKOVA
18.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Šárka Pletková
Pletka Jan, E3B
20192020 Šárka Pletková
18.10.2019 300,00 CZK Bezhotovostní příjem Lares Marek
Lares Vojtěch I4C
0000 20192020 Lares Marek
18.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem KOPCOVA MARCELA
Kopec Lukas I4C
20192020 KOPCOVA MARCELA
18.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Krůl Pavel
Krůl Jakub E4B
0000 20192020 Krůl Pavel
18.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Langer Jan
Samuel Langer I2C
0000 20192020 Langer Jan
17.10.2019 500,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Štefek, Pavel
Štefek Stanislav I 1.C
20192020 Štefek Stanislav I 1.C
17.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Káňa Ivan,Ing.
Kana Michal E2A
0000 20192020 Káňa Ivan,Ing.
17.10.2019 500,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Ciompa, Radim
Ciompa Marek E1A
20192020 Ciompa Marek E1A
17.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Hudeczková Monika
Hudeczek Adam I1C
0000 20192020 Hudeczková Monika
17.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem PILÁTOVÁ HANA
Pilat Tomas I4C
0558 20192020 PILÁTOVÁ HANA
17.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem FOLTYNOVA JIRINA
RADIM VANEK Trida I1A
20192020 FOLTYNOVA JIRINA
17.10.2019 200,00 CZK Bezhotovostní příjem Chvostek Petr
Chvostek Tomáš I4C
0000 20192020 Chvostek Petr
16.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Vyležíková Blanka
Novák David třída E1A
0000 20192020 Vyležíková Blanka
16.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Dráberová Karina,Ing
Dráber Martin E1A
0000 20192020 Dráberová Karina,Ing
16.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Sedlářová Marta,Ing.
Michal Sedlář I2C
0000 20192020 Sedlářová Marta,Ing.
16.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem FOLTÝN DAVID
Foltýn Tomáš E1A
0000 20192020 0 FOLTÝN DAVID
16.10.2019 200,00 CZK Bezhotovostní příjem LYČKA DAVID
Lycka David E1B
0000 20192020 0 LYČKA DAVID
15.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Ing. Petr Maňásek
příspěvek RR SPŠEI Václav MAŇÁSEK I1A
0000 20192020 Ing. Petr Maňásek
15.10.2019 1 000,00 CZK Bezhotovostní příjem FABRIKOVA RADMILA, M
Fábrik Michal I1A
0308 20192020 FABRIKOVA RADMILA, M
15.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Kubíček Oldřich
Kubíček Vojtěch I2B
0000 20192020 Kubíček Oldřich
15.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Jindřich Palupa
Palupa Matěj I1C
0000 20192020 Jindřich Palupa
14.10.2019 200,00 CZK Bezhotovostní příjem PLACEK JAN ADAM
Krcma_Ondra_E1B
20192020 PLACEK JAN ADAM
14.10.2019 500,00 CZK Bezhotovostní příjem Sikora Radek
Sikora Jakub I 1.A
0000 20192020 Sikora Radek