Číslo účtu: 2400353488 / 2010
Majitel účtu: Ježek, Václav
Název účtu: Ježek, Václav

Stav k: 16.04.26 Stav k: 16.05.26 Suma příjmů Suma výdajů Suma celkem Běžný zůstatek
204 519,53 CZK 210 276,53 CZK 5 757,00 CZK 0,00 CZK 5 757,00 CZK 210 276,53 CZK

Datum Částka Typ Název protiúčtu Zpráva pro příjemce KS VS SS Poznámka
14.05.26 1 850,00 CZK Bezhotovostní příjem Hloušková Markéta
plyn, byt č. 2
0000 0 0 Hloušková Markéta
14.05.26 140,00 CZK Bezhotovostní příjem Hloušková Markéta
spol.el. byt č. 2 Hloušková
0000 0 0 Hloušková Markéta
12.05.26 400,00 CZK Bezhotovostní příjem Hloušková Markéta 0000 0 0 Hloušková Markéta
20.04.26 3 367,00 CZK Bezhotovostní příjem Barbora Vávrová
souhrn plateb bytu cislo 3, Vavrova
0000 Barbora Vávrová